Vytisknout

Limity pro těžbu uhlí

Zveme na zajímavou diskuzi k otázce prolomení limitů těžby, kterou 23. dubna 2014 pořádá ekologické sdružení  Zvonečník ve spolupráci s Masarykovou demokratickou akademií.
Pozvánku najdete zde.
Zveřejněno: 9. 4. 2014 7:26   |   Kategorie: Aktuality
Vytisknout

Záznam z diskuze s Miko Peledem

Think-tank CESTA Centrum pro sociálně-tržní ekonomiku a otevřenou demokracii ve spolupráci s iniciativou Ne naším jménem! -- Iniciativou za spravedlivý mír
na Blízkém východě  uspořádaly veřejnou diskuzi s americko-izraelským spisovatelem a aktivisty Miko Peledem.
Na záznam z diskuze se můžete podívat zde: 
http://www.youtube.com/watch?v=qcwELrcj1c0
Přepis diskuze v pdf. 
zde
 
Zveřejněno: 20. 2. 2014 8:30   |   Kategorie: Aktuality
Vytisknout

Pozvánka na projekci dokumentu Spirit of 45


Think-tank CESTA a Film Distribution Artcam Vás zvou na filmovou projekci dokumentu režiséra Kena Loache Spirit of 45, která se uskuteční  v pátek 28. února 2014 od 20.00 ve studiu Béla v Maďarském kulturním středisku (Rytířská ulice 963/25, Praha 1, 2. patro)

Po promítání následuje diskuze, které se zúčastní sociolog Martin Potůček a  politolog Vít Klepárník.

Diskuzi bude moderovat předseda CESTY Michal Kačírek.

files/CESTA_Spiritof45_e-pozvanka.pdf
 
Zveřejněno: 19. 2. 2014 9:15   |   Kategorie: Aktuality
Vytisknout

Pozvání na diskusi „Cesty Izraelce po Palestině a Izraeli“. O nadějích na svobodu a demokracii v Palestině a Izraeli


Zveme Vás na letošní první veřejnou přednášku spojenou s diskusí (a autogramiádou) věnovanou problematice mírového soužití Izraelců a Palestinců „Cesty Izraelce po Palestině a Izraeli“. O nadějích na svobodu a demokracii v Palestině a Izraeli. Bude se konat v úterý 11. února od 18.00 v sále think-tanku CESTA (Josefská 6/34, Malá Strana – roh s ulicí Letenskou; vchod je v podloubí).
Zveřejněno: 3. 2. 2014 8:00   |   Kategorie: Aktuality
Vytisknout

Diskuse „Zdravotnictví – jak má vypadat optimální úhradový systém?“

Think-tank CESTA Centrum pro sociálně-tržní ekonomiku a otevřenou demokracii si Vás dovoluje pozvat na veřejnou diskusi věnovanou aktuálnímu vývoji na poli zdravotnictví, „Zdravotnictví – jak má vypadat optimální úhradový systém?“. Diskuse se koná ve středu 18. prosince 2013 od 18.00 ve velkém sále Goethe Institutu.
 
V panelu diskuse se zúčastní Svatopluk Němeček, stínový ministr zdravotnictví České strany sociálně demokratické; Bohuslav Svoboda, místopředseda Výboru pro zdravotnictví PSP ČR a exprimátor Prahy (ODS); Rostislav Vyzula, předseda Výboru pro zdravotnictví PSP ČR (ANO 2011); Marie Duřpektová, místopředsedkyně Sdružení ambulantních specialistů; Filip Vrubel, náměstek ředitele Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Michal Krejsta, předseda asociace velkodistributorů léčiv AVEL.
Zveřejněno: 17. 12. 2013 8:35   |   Kategorie: Aktuality
Vytisknout

Pozvání na veřejnou diskusi „Moderní ČSSD? Plány a realita proměny organizace“


CESTA ve spolupráci s Friedrich Ebert Stiftung, e.V., zastoupení v ČR a Masarykoou demokratickou akademií Vás zve na veřejnou diskusi „Moderní ČSSD? Plány a realita proměny organizace“. Diskuse se koná v úterý 7. května 2013 od 18.00 ve velkém sále Goethe Institutu.
 
V panelu diskuse se zúčastní Jiří Koubek, politolog Ústavu politologie Filosofické fakulty Univerzity Karlovy; Martin Polášek, politolog téže instituce, Oto Novotný, vedoucí Politicko-analytické sekce České strany sociálně demokratické a Lubomír Zaorálek, místopředseda České strany sociálně demokratické a místopředseda Poslanecké sněmovny P ČR.
Zveřejněno: 6. 5. 2013 8:25   |   Kategorie: Aktuality